12 kwi 2018

PeBeKa S.A. na Forum Gospodarczym w Dżakarcie

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. zaprezentowało swoją ofertę podczas Polsko-Indonezyjskiego Forum Gospodarczego w Dżakarcie.

W dniach 11-13 kwietnia br. w stolicy Indonezji Dżakarcie, przedstawiciele świata biznesu Polski i Indonezji wzięli udział w Polsko-Indonezyjskim Forum Gospodarczym. Forum zorganizowano pod przewodnictwem Wiceministra Spraw Zagranicznych Polski Marka Magierowskiego, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Energii Grzegorza Tobiszowskiego oraz przedstawicieli rządu Indonezji.

Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A. od blisko 60 lat realizuje inwestycje budowlane na całym świecie, specjalizując się w projektach górniczych wyrobisk podziemnych: wiertniczych, tunelowych i infrastrukturalnych. Od 2017 roku realizuje również projekt dla PGNiG Termika S.A w zakresie budowy obiektów energetycznych. Dla Spółki udział w Forum jest etapem realizacji strategii przyjętej na lata 2018-2022, w której jednym z celów jest kontynuacja ekspansji zagranicznej Spółki.

„Udział w Forum to doskonała okazja do zaprezentowania działalności Spółki i omówienia możliwości współpracy z partnerami indonezyjskimi, szczególnie w sektorze wydobywczym i energetycznym. PeBeKa od dłuższego czasu uważnie monitoruje rynki zagraniczne i poważnie traktuje możliwość realizacji kontraktów dotyczących specjalistycznych robót górniczych, kompleksowej budowy szybów oraz realizacji i zarządzania inwestycji w obszarze wydobywczo - energetycznym” - powiedział Prezes PeBeKa S.A Mirosław Skowron, który reprezentuje Spółkę podczas Forum.

 

 

PeBeKa S.A. na Forum Gospodarczym w Dżakarcie