W celu uzyskania możliwości udziału i otrzymywania informacji o publikowanych postępowaniach przetargowych organizowanych przez Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń „PeBeKa” S.A. oraz ułatwienia kontaktu uruchomiono elektroniczną Bazę Wykonawców.

Przetargi nieograniczone w PeBeKa S.A.

Strona logowania dla Wykonawców: https://service.ariba.com/Sourcing.aw

 

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w postępowaniach prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń „PeBeKa” S.A., uprzejmie prosimy o wykonanie poniższych działań.

Punkty 1-3 dotyczą Dostawców, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na nowej Platformie Zakupowej KGHM.

  1. Wypełnij wniosek o rejestrację http://kghm.sourcing-eu.ariba.com/ad/selfRegistration/ w bazie Dostawców Grupy KGHM. Po jego akceptacji przez Administratora otrzymasz wiadomość o tytule Zarejestruj się jako Dostawca Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., zawierającej link do rejestracji w Ariba Network, globalnej bazie Dostawców SAP Ariba. Uzyskanie dostępu do Ariba Network jest niezbędne do dokończenia procesu rejestracji. Rejestracja w Ariba Network jest bezpłatna dla wykonawców.
  2. Kliknij na link z powyższego maila, a następnie utwórz konto albo zaloguj się do Ariba Network (jeśli masz już konto).
  3. Po zarejestrowaniu lub po zalogowaniu się do Ariba Network zostanie automatycznie wyświetlony formularz rejestracyjny w bazie dostawców Grupy KGHM. Prosimy o jego staranne wypełnienie i przesłanie do akceptacji.
  4. Po wykonaniu powyższych kroków, prześlij wiadomość email na adres osoby prowadzącej postępowanie z prośbą o dodanie do postępowania. Wiadomość powinna zawierać następujące informacje:

Temat: Postępowanie nr ….

  • Twój numer dostawcy w Ariba Network (przykładowy numer: AN11111111111),
  • Nazwa postępowania, w którym chcesz wziąć udział,
  • Numer zdarzenia elektronicznego dla postępowania (podany w szczegółach ogłoszenia).

Jeśli potrzebujesz pomocy, znajdziesz ją w prawej kolumnie na stronie https://service.ariba.com/Sourcing.aw/.

 
INSTRUKCJA - Jak uzyskać pomoc telefoniczną z SAP Ariba (PDF)