22 mar 2023

Kontynuujemy poszukiwania nowej kadry podczas wiosennej edycji Targów Pracy na AGH w Krakowie.

Targi Pracy organizowane przez Centrum Karier AGH odbywają się już po raz 20-ty i jest to jedno z większych wydarzeń tego typu przygotowywanych przez uczelnię. Coroczna frekwencja utrzymuje się na poziomie około 5 tysięcy odwiedzających.  W bieżącym roku oferty pracy staży i praktyk zawodowych zaprezentuje rekordowa lista ponad stu wystawców- firm poszukujących pracowników- w tym PeBeKa oraz KGHM PM S.A.

 

Katalog wystawców obejmuje branże automatyki, budownictwa, energetyki, ekologicznych źródeł energii, ale także informatyki, ekonomii, social mediów, turystyki czy zarządzania, co daje odwiedzającym możliwość znalezienia pracy w niemalże każdej dyscyplinie.  

Udział w targach daje również wiele korzyści dla firm: możliwość zareklamowania przedsiębiorstwa, nawiązanie kontaktu nie tylko z potencjalnymi pracownikami, ale także kontrahentami, partnerami biznesowymi oraz organizacjami działającymi w całej Polsce. Pozwala na zdobycie wiedzy o aktualnych trendach i zmianach na rynku pracy oraz o tym, po to żeby skutecznie rekrutować pracowników.

 

Centrum Karier AGH przygotowuje osobne stoisko, na którym uczestnicy targów będą mogli skonsultować swoje CV lub profil na Linkedinie, które obecnie pełnią niezwykle istotną rolę w procesach rekrutacyjnych i poszukiwaniu pracy.

 

Kontynuujemy poszukiwania nowej kadry podczas wiosennej edycji Targów Pracy na AGH w Krakowie.