Życzenia jubileuszowe

60 lat temu powstała nasza Spółka, 27 kwietnia 1960 roku Minister Przemysłu Ciężkiego powołał do życia Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Rud Miedzi.

Ten piękny jubileusz skłania do podsumowań i refleksji nad naszym dorobkiem. Dzisiaj PeBeKa to firma z historią i licznymi osiągnięciami, ekspert budownictwa górniczego oraz inżynieryjnego. Firma, która łączy doświadczenia i wiedzę zdobytą przy budowie Zagłębia Miedziowego oraz przy realizacjach specjalistycznych robót budowlanych, wiertniczych i tunelowych. Cały czas kontynuujemy dzieło naszych pionierów, szukamy niekonwencjonalnych rozwiązań technologicznych, zdobywamy nowe rynki, czerpiemy z tradycji i stawiamy na przyszłość! 

Szanowni Państwo,
Z okazji tak pięknego jubileuszu pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom Spółki. To dla mnie ogromny zaszczyt, że jestem jednym z Was i jako Prezes w imieniu Zarządu, mam przywilej podziękowania wszystkim osobom, które przez lata pracowały na sukces firmy, pielęgnowały tradycje i tworzyły perspektywy na przyszłość.

Dziękuję Wam za wszystkie lata ciężkiej pracy i zaangażowania na rzecz rozwoju naszej Spółki.

Żywię nadzieję, że będziemy nadal wspólnie pielęgnować górnicze i budowlane tradycje firmy, a w kolejne dekady PeBeKa wkroczy ze zdwojoną siłą i energią !

Niech święta Barbara otacza nas i naszych bliskich swoją opieką!

Szczęść Boże!
Prezes Zarządu
Tomasz Rawecki

Data założenia firmy

27
kwietnia
1960

Kamienie milowe

PeBeKa w ujęciu statystycznym

Kalendarium w kolorze miedzi