13 wrz 2019

PeBeKa na targach w Katowicach

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego w Katowicach trwały od 10 do 13 września br. Przez te cztery dni Katowice zamieniły się w gospodarczą stolicę Europy.

Na targach wspólnie zaprezentowało się sześć spółek z Grupy kapitałowej i KGHM Polska Miedź S.A. w tym: Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa, Bipromet, CBJ, INOVA Spółka, KGHM ZANAM oraz Nitroerg.

Tegoroczna edycja targów przyciągnęła 350 wystawców z 12 krajów. Powierzchnia stoisk wynosiła 11 tys. m kw., a całej imprezy – 28 tys. metrów kw. W trakcie targów odbywały się liczne konferencje, panele dyskusyjne i konkursy.

Targi stworzyły okazję do wymiany kontaktów i doświadczeń, a także przedstawienia potencjalnym klientom KGHM biznesowych możliwości Grupy, oferowanych przez nią produktów, usług, najnowszych rozwiązań oraz stosowanych technologii.

Nasza spółkę reprezentowali: prezes zarządu Tomasz Rawecki, wiceprezesi Paweł Pawlik i Robert Flak, główny inżynier górniczy Krzysztof Klasa, a także specjaliści z zakresu mechaniki, budowy i robót szybowych: Krzysztof Rauer, Jerzy Zagrodnik oraz Michał Balcerzak.

 

PeBeKa na targach w Katowicach