29 paź 2020

Władcy jednośladów- PeBeKa zagłębiem rowerzystów

W naszej firmie pracuje wielu zapalonych rowerzystów, którzy z prawdziwą pasją oddają się swojemu hobby. Jedną z ostatnich inicjatyw tej grupy był kolejny udany wypad integracyjny, który odbył się 5 września 2020 r.

Od kilku już lat Pracownicy PeBeKa organizują integracyjny wyjazd na rowerach w różne zakątki naszego województwa i nie tylko. Trasy biegną w różne malownicze zakątki Polski. Ostatnimi laty meldowali się m.in. w Boszkowie, Leśnej, czyli zamku Czocha, a w tym roku padło na urocze Zagórze Śląskie, gdzie uczestnicy zwiedzili zamek Grodno.

- W tym roku do grupy dołączyli nowi pracownicy PeBeKa, którzy doskonale poradzili sobie na ponad 100 km odcinku. Ze względu na duży kilometraż nasze wypady są przeważnie dwudniowe. Jeździmy ze sobą jednak nie tylko na coroczne wyjazdy, ale trenujemy razem bardzo często. Liczymy, że grupa będzie się dalej rozrastać i zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu. W następnym roku mamy nadzieję zobaczyć kolejne nowe twarze na trasie. Wszystkie wyjazdy organizuje nam co roku niezastąpiony Damian Wardęga, któremu w imieniu uczestników chciałbym podziękować- mówi Marcin Zawada.

 

Kontakt: 669 201 981

Władcy jednośladów- PeBeKa zagłębiem rowerzystów